Arvega kauba eest tasumisel tuleb Teil internetipoe poolt väljastatava tellimusarve alusel märgitud summa kanda ITSmart OÜ LHV panga arveldusarvele. Arve tuleb Teie poolt sisestatud emailile, kui olete vajutanud nupule “ESITA TELLLIMUS”. Kõik www.itekspress.eu kodulehe hinnakirjas esindatud toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

 

Tellimuse täitmine

Kui meie arvele on laekunud Teie poolt sooritatud makse, toimetatakse kaup Teie valitud sihtkohta kodulehel märgitud tarneajaga, juhul kui kaup on laos olemas. Kui meie arvele ei ole raha laekunud viie (5) tööpäeva jooksul tellimuse laekumisest, tühistatakse Teie tellimus.

Pärast tellimuse kinnitamist on Teil võimalik seda vaadata oma e-postkastist juhul kui olite täitnud oma andmete vormis korrektselt e-posti lahtri. Kaup toimetatakse kohale DPD ja SmartPOST teenusega ja seda üle Eesti. Kui tellite kaupa kulleriga siis palun kätte saamisel veenduge, et kaubal/pakendil pole füüsilisi vigastusi ja kui selliseid on andke palun koheselt kullerile teada ja pange vigastused kirja.

Soovi korral saate kauba kätte ka ITSmast OÜ esindusest.
NB! Tellimus läheb töösse peale makse laekumist.

 

Tellimuse muutmine

Kui soovite muuta tellimust, siis on see võimalik kuni tellimus ei ole täidetud. Tellimuse muutmiseks tuleb saata kiri marek@itekspress.eu või võtta ühendust meie esindusega.

 

Tellimuse tühistamine

Kui meie e-Poest tellitud kaup ei sobi on eraisikust Tarbijal õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. (NB! Ei kehti seaduse järgi salongist ostmise korral). Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja endises seisukorras (ei kehti pakendite puhul mida ei ole võimalik lõhkumata avada). Raha tagastatud kauba eest laekub Teie pangakontole hiljemalt 10 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest. E-poel on õigus nõuda tagastamiskulusid kuni 10 Euri välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule või on kahjustustega mida ei olnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada.