Kasutatud arvuti koju – miks eelistada kasutatud sülearvuteid uutele?

Sülearvutite müük Eestis on väga aktiivne. Turul on nii täiesti uued sülearvutid kuid ka väga korralikud ja kontrollitud kasutatud laptopid. Seega mõtlemisainet jätkub.

Sageli kuuleme ostjatelt, et uued sülearvutid on ikka kindlamad, ei soovita kasutatud arvutit. Võib- olla kahtled sinagi? Mis siis, kui see mõne aja pärast ei tööta? Äkki on klaviatuur vigane? Seega küsimusi võib tekkida mitmeid. NB! Kas teadsid, et meie müügis olevad kasutatud sülearvutid on garantiiga?

Järgnevalt toome sinuni vaid mõned kasutatud sülearvuti ostmise eelised, mida meie kliendid on kõrgelt hinnanud:

kasutatud sülearvutid

1. Kasutatud sülearvutid on töökindlad!

Kasutatud sülearvuti ostmise esimene eelis on selle töökindlus. Kuigi turul olevatel uutel sülearvutitel on rohkem funktsioone, kui varasematel mudelitel, ei välista see ootamatute vigade tekkimist. Alles pärast seda, kui toodet on reaalses töö olukorras kasutatud, on vead ilmsed välja tulema.

Lisaks, kuna kasutatud laptoppe testitakse ja kontrollitakse põhjalikult, võivad kõik vead või probleemid olla sinu jaoks juba avastatud ja parandatud.

2. Kasutatud arvutid aitavad kaasa rohelisele mõtlemisele.

Kui soovid aidata kaasa keskkonna pikaajalisele elujõulisusele, on kasutatud sülearvuti õige valik. Ostes sülearvuti järelturult, säästad keskkonda tootmisprotsessis kasutatavate ohtlike kemikaalide eest. Seega, kui jätkusuutlikkus on sinu jaoks oluline, on kasutatud sülearvutid vahend helgemasse tulevikku panustamiseks.

3. Kasutatud laptopid on hea hinna ja kvaliteedi suhtega

Kõrgetasemeliste sülearvutibrändide (Lenovo sülearvuti, HP laptopid, Dell äriklass jne) uued sülearvutid on tihtipeale kodukasutamiseks liiga kõrgest hinnaklassist. Samas nende funktsioonid ja võimekus on väga ahvatlevad.

Võid osta küll uue soodsama nt Thinkpad sülearvuti, kuid see ei pruugi vastata kõikidele sinu vajadustele. Renoveeritud arvutite puhul see aga nii ei ole. Optimaalse jõudluse tagamiseks uuritakse neid põhjalikult. Selle tulemusena ei teki raskusi ootuste täitmata jätmisega seejuures vastuvõetavas hinnaklassis.

Samamoodi on kasutatud sülearvutitel kõik uute sülearvutite värsked funktsioonid ja omadused, kuid seda madalama hinnaga.

4. Kasutatud sülearvuti ostmine on rahakotisõbralik

Ehk siis nii nagu eelmises punktis ka ilmsiks tuli. Kasutatud sülearvuti on rahalisest seisukohast alati hea tehing. Ostes kasutatud sülearvuti, saad kõik funktsioonid alghinnast mitukümmend protsenti odavamalt. See kokkuhoid võimaldab sul saavutada suure jõudlusega kasutatud sülearvuti murdosa uue arvuti maksumusest.

 

5. Kasutatud sülearvutid nõuavad vähem hooldust

Uue sülearvuti konfigureerimine on sageli keeruline. Samamoodi võib tarkvara, operatsioonisüsteemide installimine ja nende hooldamine olla nõudlik.

Kasutatud laptopi puhul on aga konfiguratsiooni- ja installiprotsess juba sinu eest ära tehtud. Pikas perspektiivis on ka hoolduskulud madalamad.

 

Mõistame, et uus sülearvuti on sinu jaoks oluline. Samas soovitame kindlasti mõelda kasutatud arvutitele. Praktiliselt kõige kallineva taustal on see hea võimalus säästmiseks. Kui sa veel kahtled, küsi kindlasti meie spetsialistidelt nõu ja lisainfot. Jagame hea meelega kogemusi! NB! Meie kasutatud sülearvutitele kehtib ka garantii!

Loe ka kasutatud äriklassi sülearvutite ostmise eeliseid!

Kasutatud arvuti koju – miks eelistada kasutatud sülearvuteid uutele?