Kas arvuti parandada või osta uus?

Meilt küsitakse seda küsimust palju – kas mul oleks mõistlik arvuti remonti viia või osta uus? Ükski arvuti ei kesta igavesti, kuid investeeringust maksimumi saamiseks soovid tõenäoliselt selle eluiga pikendada nii kaua kui võimalik. Uuendused ja arvuti remonditööd võivad sinu arvutile või laptopile korralikult eluiga juurde lisada. Kuid siiski teatud ajahetkel on sul võib-olla parem investeerida uude arvutisse selle asemel, et kulutada oma raha jätkuva hoolduse peale.

Kuid millal on see hetk? Alljärgnevalt sel teemal sulle mõtteid jagame!

Esmalt uuri arvuti parandamise võimalust!

Usume, et suudame aidata sul vastavalt su vajadustest ja võimalustest otsustada, kas on mõistlik arvuti remonti tuua või osta pigem uus. Me kõik vajame tehnikaprofessionaali, keda saame usaldada tulenevalt tema pikaajalistest kogemustest.

Arvuti remont Tallinnas

Too julgelt arvuti meie poodi ja vaatame üheskoos üle, mis on seadme probleemid ja millega saame sind aidata. Loomulikult teeme ka hinnapakkumise arvuti parandamiseks. Seega ei pea sa kartma, et pärast arvuti remonti saad arve, mis ületab arvuti hinda mitmekordselt.

Kui arvuti parandamise maksumus on käes

Kui tead, kui palju arvuti remont maksab, on aeg esitada endale veel mõned küsimused. Sa ei pruugi kõigile neile küsimustele kohe vastust teada, seetõttu on sageli kasulik need professionaaliga läbi rääkida.

Kas arvuti remontida või osta uus?

Need on mõned esmased mõtted, millele mõelda. Me kõik teame, et arvutid ei kesta igavesti ja need tuleks lõpuks välja vahetada, kuid kui kaua see lõpuks täpselt on? See on nii ennustus kui ka isiklike eelistuste küsimus, kuid üldiselt peaks tavatarbija oma arvutit tõenäoliselt iga 5-10 aasta tagant vahetama.

Kümme aastat võib arvutiaastates tunduda igavikuna, kuid arvutid kestavad palju kauem kui vanasti. Siiski pea meeles, et mõned arvutiparandused võivad lahendada hulga probleeme. Näiteks operatsioonisüsteemi uuesti installimine (tehaseseadete lähtestamine) eemaldab viirused, parandab veateateid, kiirendab sinu masinat ja puhastab korraga lõputult palju rämpsu.

Tasuta arvuti remondi pakkumine Tallinnas

 

Iga arvuti on erinev ja kallimad masinad kipuvad kauem vastu pidama kui odavamad (pole üllatav). Seetõttu pakume ka meie hoolikalt üle vaadatud ja korrastatud tuntud brändide kasutatud arvuteid. Kusjuures anname neile kaasa isegi garantii. Tunned huvi? Vaata kasutatud arvuteid siit!

Vaata ka pikemaid mõtteid:

 

Kokkuvõttes võib öelda, et sinu otsust arvuti parandamiseks või uue arvuti ostmiseks võivad mõjutada paljud tegurid. Hangi alati remondipakkumine, arvesta oma seadme vanust ja seisukorda, samuti remondiga seotud kulude kokkuhoidu ja lõpuks saad kindlasti vastu võtta kõige õigema otsuse. Kui on vaja, küsi kindlasti tasuta nõu!

 

Kas arvuti parandada või osta uus?