Miks eelistada kasutatud äriklassi sülearvuteid?

Mõtle viimasele korrale, kui ostsid oma ettevõtte jaoks uue laua- või sülearvuti. Kas lähenesid ostule samamoodi nagu kodukasutamiseks mõeldava arvuti puhul? Eesmärgiks saada võimalikult soodne lahendus, mis enamus vajalikke töid ära teeb? Jah, just enamus, mitte kõik…

Paljud väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted ostavad tavatarbijatele mõeldud personaal- ja sülearvuteid, mõistmata, kui suurt erinevust äriklassi mudel võib ettevõtte äritegevusse tuua.

Miks eelistada äriklassi arvutit kodukasutamiseks mõeldud laptopile?

Kodukasutamiseks mõeldud laptopid võivad paljude organisatsioonide jaoks hästi toimida. Samas ettevõtted, kelle jõudlus, töökindlus ja vajadused on suuremad, saavad säästa raha, ajakulu (ja pettumust), liikudes üle äriklassi sülearvutitele.

Äriklassi sülearvuti vs. koduarvuti

Mõtle sellele nii: turistiklassi lennupileti ostes tead, et sinu tavaklassis ja äriklassis lendamise kogemuse vahel on märkimisväärne erinevus. Rohkem jalaruumi, paremad menüüvalikud, mugavam teenindus – eelised on selged ja paljude reisijate jaoks on seetõttu äriklassi lendamine mõistlik valik, eriti kui lend on pikk.

Mis puutub tehnoloogiasse, siis tarbija- ja äriklassi sülearvutite erinevus on sama märgatav kui lendude puhul – mugavus, rohkem funktsioone ja võimalusi, mis kestavad aastaid. Äriklassi sülearvutid pakuvad sageli nii paremat jõudlust kui ka pikemat eluiga ja aku kasutamise aega. See pakub sulle aga töö kiiremat sujumist ning asjatut arvutite väljavahetamist iga paari aasta tagant.

kasutatud sülearvutid

Miks osta kasutatud äriklassi sülearvuti?

Levinud väärarusaamad kasutatud äriklassi sülearvuti ostmisel on need, et sa saad kasutatud toote, mis on halva jõudlusega, sellele ei kehti garantii ja sul on põhimõtteliselt 50/50 tõenäosus, et see lakkab töötamast lähiajal. Kas mõni neist kõlab ka sulle tuttavalt?

Tegelikkus on aga see, et kasutatud äriklassi arvutitel on üsna vähe probleeme. Ostes äriklassi kasutatud laptopi ITekspressist, saad olla kindel, et arvuti on igakülgselt kontrollitud, korralikult ettevalmistatud, usaldusväärne ja töö seisukohast nagu uus. Lisaks kehtib arvutile garantii!

Kasutatud äriklassi arvuti ost on kindel võit sinu ettevõtte eelarvele!

Kasutatud äriklassi laptopi ost on kindlasti õige tee, kui soovid saada parimat hinda vähendamata seejuures kvaliteeti. Kontrollitud sülearvutite ost, mis (enamikul juhtudel) näevad välja ja toimivad nagu uued laptopid, on tunduvalt soodsamad, kui uued äriklassi arvutid. Samas on su ettevõte varustatud värskete tehnoloogiatega.

Kas kasutatud äriklassi laptop on lihtsalt pruugitud arvuti edasimüük?

Enne kasutatud sülearvuti müümist kontrollime alati seda kosmeetilise kulumise suhtes, testime, et veenduda selle täielikus töökindluses, puhastame arvuti ja vajadusel parandame ning asendame vajalikud osad.

Mõnel juhul vahetame või uuendame sisemisi komponente isegi siis, kui need on endiselt töökorras. Ikka selleks, et pakkuda kliendi jaoks maksimumi, mida olemasolev äriklassi sülearvuti sulle pakkuda saaks.

 

Kui sa ei talu mõtet, et keegi teine paneb sinu ees käed väärtuslikele maiuspaladele (uusimale tehnoloogiale), pole kasutatud äriklassi sülearvuti ost mõistlik valik. Kuid kui sinu jaoks ei ole oluline iga natukese aja tagant viimase aja kõige uuemat tehnoloogiat omada, vaid pead olulisemaks arvuti töökindlust ja funktsionaalsust, kaalu kindlasti kasutatud arvuti ostu.

Küsi nõu ja pakkumist oma ettevõttele juba täna!

 

Loe ka kodukasutamiseks mõeldud kasutatud sülearvutite ostmise eeliseid!

Miks eelistada kasutatud äriklassi sülearvuteid?