Sobiva toote leidmine e-poes

 

Kiirelt ja mugavalt just Teid huvitava kauba leidmiseks pakub meie veeb järgmisi võimalusi:

a) Teie käsutuses on alati lehekülje paremal üleval servas paiknev otsinguväli. Sisestatud sõnade või täheühendite järgi otsitakse välja kõik tooted, mis meie tootekataloogis olemas

b) Sülearvutite vaates asub vasakul pool kiir sorteerija, mille abil on võimalik saadavuse, hinna, tootja või mõne muu Teile huvipakkuva omaduse järgi saada pakutavate toodete valik.

 

Kauba saadavuse staatused

• Toode on esinduses kohal – Toode on kohal meie Katusepapi 35, Tallinn esinduses
• 2tp/3tp – Toode asub tarnija laos, tellimisaeg Katusepapi poodi 2-3tp tööpäeva, võimalusel ka kiiremini.
• Küsi saadavust – Toote saadavust tuleb täpsustada, palume ennem tellimist meile helistada või saata päring emailiga.

 

Kaupade lisamine ostukorvi

a) Kui olete leidnud endale meeldiva kauba, sisestage soovitud kogus ja vajutage nuppu „LISA OSTUKORVI“, mis asub iga toote juures. Soovides veel kodulehel toodetega tutvuda ja hiljem ostu sooritada näete ostukorvi sisu klikkides menüükirjel “ostukorv”, mis asub paremal ülaosas.

b) Kaupade eemaldamiseks ostukorvist klikkige iga toote taga olevale "X" märgile. Eemaldatud kauba uuesti ostukorvi lisamiseks peate hinnakirjast kauba uuesti valima.

c) ostukorvi sisu kinnitamiseks ja tellimusega jätkamiseks vajutage ostukorvis nuppu “TELLIMA”

 

Tellimuse vormistamine

• Olles vajutanud eelpoolkirjeldatud nupule “ TELLIMA” suunatakse Teid lehele, kus on võimalik registreerida meie lehe kasutajaks, maksta kui külaline või olles meie lehe kasutaja sisse logida.
• Järgnevalt tuleb täita tellimuseks vajalike isikuandmete vorm.
• Tarneviisidena pakume Itella/Smartposti ja DPD pakiautomaadi teenuseid. Samuti on võimalik ka kaubale ise järgi tulla.
• Leheküljel „Ülevaade & Maksmine“ saate vormistada järelmaksu taotlust, tasuda pangalingi vahendusel või valida kauba eest tasumiseks PDF arve emailile.
• Kauba Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks vajutage nupule “ESITA TELLIMUS”.